Atsiliepimai apie vairavimo mokyklą ypač svarbūs, kai renkatės vairavimo mokyklą, kurioje pradėti lankyti vairuotojų kursus. Mes norime pasidalinti atsliepimais apie mūsų vairavimo mokyklą. Dėkojame, jog Jūsų atsiliepimų dėka turime galimybę tobulėti. Kviečiame palikti savo atsiliepimą apie mokymo kokybę, instruktorius bei pamokas.

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Andrius rašo:

★★★★★
Labai gera mokykla
- Andrius

Artiom rašo:

★★★★★
Patiko, rekomenduoju.
- Artiom

Monika rašo

★★★★★
Tikrai "geriausia vairavimo mokykla", tik dabar pamačiau, kad ir apdovanojimą turi.
- Monika

Rasytė rašo:

★★★★★
Super vairavimo mokykla 🙂
- Rasytė

Neringa rašo

★★★★★
geriausia vairavimo mokykla ever!!! O instruktore Grazina - fantastiska! netikejau kad kas nors gali taip gerai ismokyti vairuoti bei perteikti savo zinias, o taip pat panaikinti vairavimo baime. Aciu!
- Neringa

Vytas rašo

★★★★★
Tikrai puiki mokykla !
- Vytas

Aurelija rašo

★★★★★
Nuostabi vairavimo mokykla. Labai gerai paruošia. :)))
- Aurelija

Armina rašo

★★★★★
Pritariu Jūratei, ir visiems rekomenduoju instruktorių Tadą, nes jis ne tik nuostabus, kantrus ir savo darbą išmanantis instruktorius, bet ir puikus pašnekovas su kuriuo neprailgsta pamoka ;] tikrai nenorėčiau mokytis vairuoti pas jokį kitą instruktorių. ;]
- Armina

Simona rašo

★★★★★
Nuostabi mokykla! Kas dar galvoja pas ką eiti mokintis važinėti tai rekomenduočiau Gražiną ir Aleksandrą 🙂 Gražina yra labai teisinga instruktorė, puikiai išmananti savo darbą 🙂 ačiū jai už suteiktas žinias kurias dabar vairuodama naudoju 🙂 o Aleksandrui ačiū už tai, kad padėjo nugalėti opel astros baimę 😀
- Simona

Barbara rašo:

★★★★★
Tikrai gera mokykla, malonūs žmones, profesionalūs darbuotojai. O jau instruktorius tai pasaka 🙂 Pats šauniausias, geriausias, kantrus, turintis geležinius nervus Artūras. Dėkui jam dar karta už geras ir turiningas pamokas, Ačiū 🙂
- Barbara

Elžbieta rašo:

★★★★★
Vienareikšmiškai pritariu Karolinai! Mokykla ir jos darbuotojai su kuriais buvo liūdna skirtis yra nuostabus. Teorijos paskaitos niekada neprailgdavo ir nebuvo nuobodžios :] Instruktorių visiems rekomenduoju ir visada rekomenduosiu Gintautą. Nuostabus ir nepakartojamas ne tik kaip instruktorius kuris puikiausiai išmano savo darbą, yra kantrus, viską tiksliai išaiškina, niekada neužrėkia ir duoda begalės gerų patarimų, bet ir kaip žmogus kuris yra puikus pašnekovas su kuriuo niekada nebūna liūdna ir neprailgsta pamokos. Ir dar karta didelis ačiū Jam už tai, kad mane išmokė vairuoti nuo visiško 0 :] Ši mokykla yra tikrai geriausias pasirinkimas ;]
- Elžbieta

Mantė rašo

★★★★★
Aš taip pat sakau DIDELĮ AČIŪ šiai mokyklai 😉 Man ji labai patiko. Ten dirba puikios, geros ir malonios administratorės, kuirių nebaisu buvo ko nors paklausti. 🙂 Taip pat labai patiko linksmas, geras ir puikus dėstytojas, kuris puikiai paruošė teorijos egzaminui. O labiausiai man patiko instruktorius Tadas. 😉 Jam aš labai, labai, labai esu dėkinga už auksinę kantrybę, nuoširdų bendravimą, puikų mokymą bei rūpestį. Laikas niekada nepraeidavo nuobodžiai. Gal dėl to man užaugo dar didesnis noras išmokt valdyti ir suprasti kas per daiktas yra ta mašina. 🙂 Aš labai džiaugiuosi, kad patekau būtent čia. Nes iš pradžių man buvo truputuką baisu, nes nežinai kokie žmonės tave tenai sutiks. Bet tik sutikęs šiuos žmones, atrodo, kad juos jau seniai pažinojai. ;)) Taip pat paminėsiu ir instruktorių Aleksandrą, kuris pagelbėjo instruktoriui Tadui, kai man reikėjo paskutinės pamokos prieš pat egzaminą. Jam taip pat esu dėkinga. 🙂 Tad šio kolektyvo, o ypač instruktoriaus Tado dėka man pasisekė išlaikyti teorijos ir praktikos egzaminą. Žinoma, išsiskirti visada būna sunku...:,( Bet dabar galėsiu važinėti savarankiškai ir kur tik noriu. 😉 DAR KARTELĮ AČIŪ JUMS VISIEMS 😉
- Mantė

Karolina rašo:

★★★★★
Pati nuostabiausia vairavimo mokykla! Apie geresnę turbūt net nebūčiau pagalvojusi. Visa komanda nuo pat administratorių iki dėstytojų ir vairavimo instruktorijų tiesiog superinė. Sakau labai didelis ačiū šiai mokyklai. Dėstytojui Mindaugui, kurio pamokos būdavo labai įdomios, pilnos gyvenimiškos patirties, o ne vien sausos teorijos. Taip pat ačiū instruktoriams Artūrui ir Tadui. Tadui ypatingai :)) Tik patys geriausi žodžiai. Kas pas jį imsit pamokėles suprasit kodėl tiek pagyrimų. Negalima užmiršti ir administratorių, kurios visada maloniai atsakydavo į iškildavusius klausimus ir pagelbėdavo. Dabar - kai laikau vairavimo pažymėjimą savo rankose, galiu pasakyt, kad visi tie mėnesiai, praleisti mokantis teorijos ir praktikos, buvo patys geriausi. Tikrai nesuklysit pasirinkę šią mokyklą. Linkėjimai visam VRC :))
- Karolina

Daria rašo

★★★★★
Gera mokykla, malonūs darbuotojai, naudingos paskaitos. Esu itin patenkinta instruktoriaus Tado darbu, kuris yra ne tik vairavimo profesionalas, bet ir patyręs pedagogas-praktikas: mandagiai ir kvalifikuotai padėjo man sukurti taisyklingą vairavimo stilių ir išlavinti įgūdžius, aiškino klaidas, jų priežastis ir taisymo variantus. Mokydamasi jaučiausi komfortiškai, tapau pradedančia vairuotoja ir džiaugiuosi teisinga savo vairavimo istorijos pradžia.
- Daria

Inga rašo

★★★★★
Labai labai ačiū šiai vairavimo mokyklai ir instruktoriui Miroslavui už puikias vairavimo pamokas, geranoriškumą bei milžinišką kantrybę. Prieš tai maniau, kad išvis negalėsiu vairuoti, bet po Miroslavo pamokų aš ne tik pasiruošiau egzaminui, bet ir gerai jaučiuosi gatvėj po jo. Pamokos - smagios bei naudingos, net gala buvo išsiskirti, kadangi bendravimas su instruktorium, kurio, beje, iki šiol man labai trūksta, buvo be proto įdomus. Pasirinkę šią mokyklą tikrai nesuklysite, įgausite naudingos patirties ir žinių vairavime, ir ne tik tam momentui kai reikia laikyti egzaminą.
- Inga

Natalija rašo

★★★★★
Šiandien praėjau pro Jūsų mokyklą, ir mane užklupo nostalgija. Prisimenu tuos žiemos vakarus,kai reikėdavo eiti į tą šilta patalpą... Ir kaupti daug naudingos informacijos. Ir tuos šaltus ankstyvus rytus,kai važinedavome miestu. Išlaikiau egzamenus visus iš pirmo karto. Didelis AČIŪ Gintautui Bertašiui ,kuris buvo kantrus mokydamas mane vairavimo. Niekada nekeldavo balso, viską tinkamai suprantamai išaiškindavo. Pamokos buvo SUPER! Gintautai AČIŪ Jums už viską. Pagarbiai Natalija.
- Natalija

Ruta rašo

★★★★★
Taip pat prisidedu prie pagyrimu siai mokyklai. Labai patiko teorijos pamokos pas mokytoja Arvyda! Nuostabus pedagogas, ypatingai kantrus bei siltas zmogus. Aciu jam! Taip pat padeka mane mokiusiam instruktoriui - Virginijui. Keletas metu kaip kiseneje turiu vairaituojo pazymejima ir jauciuosi uz vairo kuo puikiausiai. Pamokos pas si mokytoja - ypac gerai moko psichologinio atsipalaidavimo uz vairo. Sekmes ir toliau su naujais mokinukais!
- Ruta

Elena rašo

★★★★★
Paprastas, šiltas bendravimas vairavimo metu. Daug praktinių patarimų ir aš jau nebijau vairuoti. Jei kuris nors dar bijote sėsti už mašinos vairo - rinkitės instruktorių Artūrą. Moko vairavimo be streso, visuomet detaliai paaiškina. Jei reikia - primena ir teoriją. Vairuoju ir pasitikiu savimi. Esu dėkinga už tai instruktoriui Artūrui.
- Elena

Aistė rašo:

★★★★★
Turėjau dar tik kelias teorijos pamokas, bet noriu pasidžiaugti šia mokykla. Visų pirma labai labai malonios moterys dirba administracijoj. O ir teorijos dėstytojas atrodo labai šiltas ir geras žmogus.:)
- Aistė

Marius rašo

★★★★★
Labai patiko teorijos pamokos , tik pasibaigdavo pamoka jau laukdavau kitos. Džiaugiuosi ,kad teko eiti pas instruktoriu Mindauga ir labai dekoju už žinias kurias jis man suteikė. Pamokos buvo labai įdomios jau pasiilgsu jų. Dar tik prasidėjus vairavimo pamokoms galiu pasidžiaugti ,kad mane moko instruktorius Gintautas. Jis labai aiškiai ir gerai viska man išaiškina. Ir labai šaunu ,kad vairuojant nebūna nei minutės tylos instruktorius visada pasako ka nors labai naudingo. Esu labai dėkingas šiai mokyklai ir intruktoriams.
- Marius

Jovita rašo

★★★★★
Egzaminai jau išlaikyti. Norėčiau padėkoti teorijos dėstytojui Mindaugui už paskaitas, kurių metu netrūko nei teorijos nei šmaikščių juokelių. Dėkoju instruktoriui Artūrui už vairavimo pamokas, kurių metu įgytas teorines žinias sugebėjau pritaikyti praktiškai. Vairavimo metu laikas taip greit prabėgdavo, kad norėdavosi dar važiuoti. Taip pat esu dėkinga instruktoriams Gintautui ir Alfredui tobulinant vairavimo įgūdžius.
- Jovita

Agnė rašo

★★★★★
Norėčiau padėkoti be galo geram instruktoriui Tadui už jo neišsenkančią kantrybę, dėmesį, ramybę net ir kritinėse situcijose bei visuomet pasakomus gerus žodžius. Pagaliau gavau teises, tad drąsiai ir nejausdama nerimo sėsiu prie vairo 🙂 Be to, teorijos pamokos pas mokytoją Arvydą buvo išties puikios - išmokti teoriją nuo visiško nulio nebuvo lengva, bet šis mokytojas visada sudomindavo, prajuokindavo bei atsakydavo net ir į naiviausius klausimus. AČIŪ!!
- Agnė

Sandra rašo

★★★★★
Tikrai Cool mokykla laikiau teises pries 5 metus ir smagu girdeti saunius atsiliepimus iki siol :)Rokas Labai fainas instruktorius 🙂 Gal kiek kuklokas ir kai supyksta israudonuoja , bet, niekada nera ispludes Saunuolis ! Smagu buvo mokintis vairuoti 🙂 Islaikiau teisesis pirmo karto, Net regitroj paklause kas mokino ? Su malonumu pasakiau jo varda ir pavarde : ) Nagi kas man pritars? Negailekim pagirymu us suteiktus igudzius 🙂
- Sandra

Veronika rašo

★★★★★
Noriu padėkoti instruktoriui Gintautui už puikų teorijos ir praktikos mokymą, už kantrybę ir gerą jumoro jausmą. Pradėjau mokytis nuo 0, o dar pavėluotai (61 m.), ir abejojau ar vairuosiu, bet vakar iš pirmo karto išlaikiau Regitroje važiavimą ir už tai esu labai dėkinga tik Gintautui. Jis tikrai yra puikus savo darbo žinovas, kantrus, niekada nepyksta, viską gerai išaiškina ir niekada neužmiršta pagirti. Labai smagiai praėjo tiek teorijos, tiek praktiniai užsiėmimai, net gaila, kad jau baigėsi. Dar kartą labai jam dėkoju ir visiems siūlau šią mokyklą ir instruktorių Gintautą!
- Veronika

ILJA rašo

★★★★★
Norėčiau padėkoti be galo geram instruktoriui Tadui už jo neišsenkančią kantrybę, dėmesį, ramybę net ir kritinėse situcijose bei visuomet pasakomus gerus žodžius.Jis labai aiškiai ir gerai viska man išaiškina. Ir labai šaunu ,kad vairuojant nebūna nei minutės tylos instruktorius visada pasako ka nors labai naudingo.
- ILJA

Deividas rašo

★★★★★
Ilgą laiką mąsčiau, kurią vairavimo mokyklą pasirinkti. Buvau girdėjęs labai daug įvairių atsiliepimų ir nuomonių. Bet vienas geras draugas man nuoširdžiai patarė eiti ir užsiregistruoti būtent į VRC. Taip ir padariau ir už tai esu jam labai dėkingas. VRC mokymuose sužinojau daug teorinių žinių ir išmokau tai pritaikyti įvairiuose situacijose. Labiausiai esu dėkingas savo vairavimo instruktoriui Tadui. Nuo pirmos pamokos automobilyje jaučiausi saugiai ir ramiai. Tadas nevengdavo pagirti bei padrąsinti, bet ir neleisdavo atsipalaiduoti. Nuo pirmos dienos, kai pradėjome mokintis sužinojau daug naujų dalykų ir įdomių situacijų. Ir atėjus egzaminui į automobilį lipau drąsiai ir užtikrintai, nes žinojau, kad tikrai esu pilnai paruoštas. Tikrai esu labai patenkintas ir dėkingas!
- Deividas

Kristina rašo:

★★★★★
AČIŪ teorijos mokytojui Arvidui, kad išmokė teorijos. Labai ačiū instruktoriui Robertui, kuriam busiu dekinga dar ilgai, kad turėjo kantrybės mane mokiti:) Ačiū:)
- Kristina

Oksana rašo

★★★★★
Labai noriu padėkoti nuostabiam instruktoriui Miroslavui. Regitroje išlaikiau iš pirmo karto, tad esu be galo patenkinta, kad šis žmogus man viską paaiškino, komentavo, davė gerus patarimus. Ačiū labai už puikų teorijos ir praktikos mokymą, puikų humorą jausmą ir supratingumą. 🙂
- Oksana

★☆☆☆☆
- Alfonsas

★☆☆☆☆
- Alfonsas

★☆☆☆☆
- Duxu duxai nx

★☆☆☆☆
- Duxu duxai nx

★☆☆☆☆
- Olga

★☆☆☆☆
- Olga

★☆☆☆☆
- Olga

★☆☆☆☆
- Olga

★☆☆☆☆
- Olga

★☆☆☆☆
- Olga

★☆☆☆☆
- Olga

★☆☆☆☆
- Olga

★☆☆☆☆
- Olga

★☆☆☆☆
- Olga

★☆☆☆☆
- Olga